Pro domácnost

Chcete si pořídit internet, televizi či telefon? Nebo všechno najednou? Možná jste nespokojení s vaším současným poskytovatelem. Rychlé a spolehlivé připojení bez výpadků by dnes mělo být součástí každé domácnosti. Naše služby jsme pro vás připravili právě tak, abyste mohli bez jakýchkoli potíží surfovat z domu, ale i mimo něj, a mohli využívat dalších pohodlných výhod, jako je online tv nebo telefonování přes internet.


Internet

Být připojen 24 hodin 7 dní v týdnu je moderní a u mnoha lidí už dnes i nezbytné. Internet potřebujete doma, v práci, na cestách, zkrátka všude. Abychom těmto vašim požadavkům vyhověli, poskytujeme množství internetových služeb, které můžete libovolně kombinovat, abyste měli internet všude, kde ho potřebujete.

Vyberte si z námi nabízených služeb:

Více informací


Online televize

Už si nemusíte kupovat všechno to drahé televizní příslušenství, karty a platit všelijaké instalace. Díky OneLine televizi se můžete oprostit od kabelového nebo satelitního příjmu. Můžete pohodlně sledovat čisté digitální vysílání přes internet.

Více informací


VoIP - volání přes internet

Volání přes internet vám umožňuje volat za ceny, kterým žádný mobilní operátor v celé České republice nemůže konkurovat. Budete moci volat levně do zahraničí, na tuzemské linky i na mobilní čísla. Navíc neplatíte žádný zbytečný paušál a platíte jen to, co doopravdy provoláte.

Více informací
Tel.: 491 040 040
Mapa pokrytí