Hardware


Internet

Wi-fi router

Základní wifi router vhodný pro pokrytí jedné bytové jednotky či menšího rodinného domku. Rychlost routeru udávaná výrobce až 150Mbps, reálně dostačující pro základní tarif.

Dodávka a instalace routeru u klienta včetně dvouleté záruky u zákazníka s okamžitou výměnou za nový kus:

600,- Kč bez DPH


Internet

Wi-fi systém

Škálovatelný wifi systém s centrální správou s možností přidávání jednotlivých vysílačů. Díky více vysílačů vaše bezdrátová síť získává na kapacitě i na ploše pokrytí , vhodné pro větší objekty, firemní klientelu, školy a hotely.
Cena za instalaci je závislá na počtu vysílacích bodů. Cena za jeden vysílací bod včetně instalace a konfigurace již od:

1500,- Kč bez DPH


Internet

Se-top-boxy Motorola a Albis technologies

Spolehlivé a stabilní se-top-boxy s pěkným designem a uživatelsky příjemným ovládáním. Robustní operační systém a kontinuita ve vývoji jednotlivých produktových řad, zaručují perfektní funkčnost.

IPtv STP je vhodné pořídit za zvýhodněnou cenu se službou IPTv:

STB Albis Technologies 1690,- Kč bez DPH

STB MOTOROLA VIP 1003/1103 1990,- Kč bez DPH


Internet

VoIP telefon

Voip telefony Gigaset jsou moderní a spolehlivé bezdrátové telefony pro použití na klasickou analogovou linku i na levné volání přes internet. Duální mód: jednoduché přepnutí z VoIP do fixní sítě pomocí jednoho tlačítka, 2 VoIP hovory + 1 fixní hovor mohou běžet paralelně každý z jiného sluchátka (při použití přídavných sluchátek), snadné nastavení VoIP bez nutnosti připojení k PC, integrovaná ochrana proti virům pomocí bezpečnostního operačního systému

Funkce Gigaset A510IP: české menu na displeji, grafický černobílý displej podsvícený 4-mi barvami, tel. seznam až pro 150 jmen a čísel (VIP funkce), seznam posledních 25 zmeškaných hovorů, opětovné vytáčení posledních 10 čísel, 16 polyfon. a 4 stand. melodie, přepínání den/noc, handsfree, CLIP, CNIP, lze umístit na zeď, kompatibilní s repeatrem, registrace až 6-ti poskytovatelů (až 6 telefonních čísel VoIP), k základně lze připojit až 6 přenosných částí !!! Barva černá.

IP tel A510: 1490,- Kč bez DPH

Objednání nedotovaného boxu: 1990,- Kč bez DPH


Internet

IP kamera pro vzdálený dohled

Čas rychle běží a technologie se ještě rychleji vyvíjejí. Co bylo ještě před několika lety nákladnou záležitostí, je dnes běžně dostupné. Toto platí právě i o technologiích vzdálených kamerových dohledů a digitálních IP kamer, kterými se zabýváme. Naší Zákazníci mohou pomocí počítače, tabletu nebo „chytrého“ telefonu sledovat dění ve své domácnosti, zahradě či ve firmě.

Základní IP kamera včetně instalace a konfigurace:

2990,- Kč bez DPH

Tel.: 491 040 040
Mapa pokrytí