Internet pro firmy

Potřebujete, aby vám internet fungoval, nevypadával a mohli jste se připojit na velkém množství zařízení? SPCom nabízí internetové služby s garancí dostupnosti. Kontaktujte nás se svými požadavky a my vám připravíme řešení na míru vašim požadavkům.


Výhody firemních přípojek

Oproti nabídce pro domácnoti a malé firmy mají přípojky pro náročnější zákazníky několik výhod, které plynou z jejich potřeb.

Spoj na míru - dle Vašich požadavků Vám navrhneme ideální způsob připojení

Monitoring trasy - dostupnost Vaší přípojky monitorujeme, o případném problému tedy víme velmi rychle i bez upozornění ze strany zákazníka jednáme proaktivně

Rychlý servis - servis do 3 hodin od zjištění poruchy a to 24 hodin denně, 365 dní v roce.

Nadstandardní související služby - můžeme Vám nabídnout služby v oblasti výstavby LAN, bezpečnosti, či QoS na míru.


Poptat internet

Nabídka připojení k internetu pro firmy a instituce, které pro svůj provoz potřebují být stále online, se od běžné nabídky liší především garancí dostupnosti (SLA) a výběrem technologií.

Krom těchto aspektů můžeme firmám nabídnout větší adresní rozsah (IPv4 i IPv6), či přímo vlastní autonomní systém a L2 propojení napříč optickou sítí přes celou ČR.

Firemní přípojky vždy stavíme jako symetrické, tj. se stejnou rychlostí v obou směrech přenosu. Pro cenovou nabídku nás kontaktujte.

Dostupné technologie pro připojení

Technologie Max. rychlost přenosu
Bezdrátový spoj - pásmo 5GHz 
Nejlevnější technologie pro připojení, hodí se především pro menší subjekty s nižšími nároky na rychlost a kvalitu přenosu dat.
20Mbps
Bezdrátový spoj - volné pásmo 10GHz nebo 24GHz 
Nejlepší poměr kvalita / výkon v oblasti bezdrátových spojů. Zajistíme vše od proměření trasy až po dodání, instalaci a správu RR spoje.
150 Mbit
Bezdrátový spoj - licencované pásmo 
Určen pro zákazníky, kteří se protřebují na bezdrátový spoj spolehnout, výhodou oproti spojům v bezlicenčním pásmu je právě vlastnění licence pro danou trasu.
500 Mbit
Optické kabelové připojení 
Nejlepší možný způsob připojení větší firmy k naší síti. Tento způsob připojení nabízí téměř neomezenou kapacitu a nejlepší kvalitu (latence, jitter)
dle požadavku


Poptat internet
Tel.: 491 040 040
Mapa pokrytí