Internet pro firmy

Dopřejte své firmě rychlý a stabilní internet za bezkonkurenční cenu

Budujeme nejrychleji rostoucí optickou síť ve východních Čechách, pracujeme na internetu věcí a jsme vždy krok před konkurencí. Využijte toho pro své podnikání! Získejte rychlé a stabilní připojení za nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou. Ozvěte se a společně navrhneme řešení, které bude vaší firmě sedět.


Připojení na míru – vybereme ideální způsob připojení přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Velkého bratra pro vaši trasu – budeme neustále dohlížet, jestli je vaše přípojka dostupná. Pokud se objeví problém, dozvíme se o něm, aniž byste nás museli sami upozorňovat.

Bleskurychlý servis – případné poruchy začínáme řešit do 3 hodin od zjištění. Budeme vám k dispozici 24 hodin 365 dní v roce.

Nadstandardní služby – pomůžeme vám v oblasti bezpečnosti, s výstavbou LAN či QoS na míru. Můžeme vám zajistit také větší adresní rozsah (IPv4 i IPv6) či přímo vlastní autonomní systém a L2 propojení napříč optickou sítí přes celou ČR.

Máte zájem o firemní internet a chcete znát cenovou nabídku? Napište nám!

Mám zájem o firemní internet

Firemní přípojky vždy stavíme jako symetrické, tj. se stejnou rychlostí v obou směrech přenosu.

Síť, která vás nepustí? Využijte SLA garanci dostupnosti

Pokud si nemůžete dovolit ani ten nejmenší výpadek internetu, garantujeme vám nepřetržité připojení prostřednictvím SLA (Service Level Agreement) a využití speciálních technologií.

Dostupné technologie pro připojení

Technologie Max. rychlost přenosu

Bezdrátový spoj – pásmo 5GHz

Nejlevnější technologie pro připojení, hodí se především pro menší subjekty s nižšími nároky na rychlost a kvalitu přenosu dat.

20Mbps

Bezdrátový spoj – volné pásmo 10GHz nebo 24GHz

Nejlepší poměr kvalita/výkon v oblasti bezdrátových spojů. Zajistíme vše od proměření trasy až po dodání, instalaci a správu RR spoje.

150 Mbit

Bezdrátový spoj – licencované pásmo

Pro zákazníky, kteří od bezdrátového spoje žádají maximální spolehlivost. Výhodou oproti spojům v bezlicenčním pásmu je právě licence pro danou trasu.

500 Mbit

Optické kabelové připojení

Nejlepší možný způsob připojení větší firmy k naší síti. Nabízí téměř neomezenou kapacitu a nejlepší kvalitu (latence, jitter).

dle požadavku

Proč SPCom?

Přinášíme radost z internetu pro měšťany i vesničany ve Vychodních Čechách

  • Zřízení zdarmaPrvní měsíc zdarma
  • Rychlý servisRychlost a stabilita
  • Chytrá WIFI síťBleskový servis
  • Bezstarostný převodBezstarostný převod